O MNIE

Cześć mam na imię Małgosia

Jeżeli chcesz aby marzenia się spełniły. Musisz zacząć działać

Dziękuję że do mnie zajrzałeś. Tym samym usiądź, daj sobie chwilę wytchnienia i rozgość się.
Zapraszam Cię do mojego świata. Do życia mojego i mojej rodziny, gdzie pasja ma niebagatelne znaczenie.

Dlaczego akurat szycie ? Przecież w dzisiejszych czasach można kupić dosłownie wszystko. Ale ja miłość do tworzenia wyniosłam z rodzinnego domu, w którym szycie było codziennością. Dumą i wzorem, zawsze była, jest i będzie moja Mama, spod której rąk wychodziły nieprawdopodobnie piękne rzeczy. Szare, codzienne życie potrafiła zamienić w kolorowy, bajkowy świat. Jako mała dziewczynka zawsze patrzyłam na nią z zachwytem.
Tata natomiast, ze swojej pracy przynosił mi zaostrzone ołówki kreślarskie…Do dziś pamiętam ten specyficzny zapach grafitu oraz godziny spędzone na rysowaniu.

Teraz ja jestem mamą, dla mojej małej Kai. To dla niej nauczyłam się szyć. Każda rzecz, którą stworzyłam powstała z miłością i zaangażowaniem. Te długie, nietypowe godziny pracy, często nieprzespane noce pełne rysowania, projektowania, szycia dają mi to, co w osobistym odczuciu postrzegam jako moją pasję.

Zainspirowana przez Kaję i wspierana przez cudownego męża czuję się spełniona. Bez ich pomocy nie odnalazłabym jej i prawdopodobnie zrezygnowałabym po napotkaniu pierwszych trudności. Dają mi siłę, dodają pewności siebie… uskrzydlają. Dzięki nim jestem dumna zarówno z siebie jak i z nich.

Ciebie również zachęcam drogi Nieznajomy, by próbować spełniać swe marzenia.
Ty również masz pasję, która tkwi w Tobie.
Znajdź w pędzie uciekającego czasu chwilę, by ją w sobie odnaleźć. Usiądź, odpocznij, pomyśl, poszukaj i zaryzykuj.

Kiedy w to uwierzysz, zapewniam Cię, że zaczniesz spotykać dobrych ludzi, którzy Ci pomogą.

Drogi Nieznajomy, życzę Ci wszystkiego dobrego! Dziękuję że mnie odwiedziłeś i zawsze serdecznie zapraszam Cię ponownie